Blej tani

status:

Gotë martini për party Himarry, e bardhë e kuqe

Numri i produktit: HPG-200543904.1
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Himarry
Ngjyra

13 00

Përfshinë TVSH 18%

19,00 €
Ju kurseni: 6,00 €

32 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Gotat e martinit për party nga Himarry janë perfekte për çdo festë. Me ngjyrë të bardhë dhe të kuqe, këto gota janë të përshtatshme për të rritur dhe fëmijë. Madhësia e tyre është 16x7 cm, duke i bërë të lehta për t'u mbajtur dhe përdorur.

  • Ngjyra: E bardhë dhe e kuqe
  • Madhësia: 16x7 cm
  • Përshtatshme për të rritur dhe fëmijë
  • Material cilësor
  • Ideale për festa dhe evente