Blej tani

status:

Kontroller Gaming Esperanza për Playstation 3

Numri i produktit: ACN-300011386
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Esperanza

14 20

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Kontroller funksionalë me dridhje. Punon në mënyrë të përsosur me lojëra të avancuara. Forma ergonomike e bën të lehtë mbajtjen dhe nuk shkakton lodhje të duarve gjatë lojës.

Detajet
Furnizimi me energji elektrike: Bateri
Interface i pajisjes: Bluetooth
Konzolat e mbeshtetura: PlayStation 3
Lloji i lidhjes: Wireless
Ngjyra: E zezë


Produkte të ngjashme