Blej tani

status:

Harley & Cho Shtrati për kafshët "Dreamer Wood" prej druri (L, i kaftë + kadife e kuqe)

Numri i produktit: HCH-200000012
Disponueshmëria:

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Furnitori: Harley & Cho
Brendi Harley & Cho

188 80

Përfshinë TVSH 18%

Ky produkt nuk është më në dispozicion.
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit
  • STABIL: Shtrati i kafshëve shtëpiake "Dreamer Wood" konsiderohet veçanërisht i qëndrueshëm. Kufiri prej druri e mban në mënyrë të besueshme shtratin së bashku.
  • MBROJTËS: Hunda me gëzof mbrohet nga rrymat e ftohta prej orientimit dhe merr një vend të ngrohtë për të pushuar.
  • REKOMANDOHET NGA ORTOPEDËT: Një jastëk mund të vendoset në skajet e ngritura prej druri. Në këtë mënyrë miku juaj me katër këmbë merr automatikisht një qëndrim më të mirë.
  • ME STIL: Druri neutral jo vetëm që siguron stabilitet, por gjithashtu plotëson çdo dizajn të interiorit.
  • I LEHTË PËR KUJDESJE: Mbulesat mund të hiqen dhe lahen mjaft lehtë. Qimet e kafshëve shtëpiake gjithashtu mund të hiqen mjaft lehtë.

 

Shtretërit e kafshëve shtëpiake të serisë "Dreamer" janë të rehatshëm, të lehtë për t'u pastruar dhe shtesa perfekte për çdo dekor shtëpie. Forma drejtkëndore e lejon kafshën tuaj të flejë rehat në pozicionin e saj të preferuar. Skajet e ngritura ofrojnë një ndjenjë sigurie dhe janë ideale për qentë që mbështesin kokën në një jastëk ndërsa flenë. Mbulesa e butë dhe dysheku elastik i japin qenit tuaj "relaksim të gjithanshëm". Duke përdorur teknika moderne, "shtrati i kafshëve shtëpiake Dreamer" ruan formën e tij dhe nuk thith aromat. Për qentë më aktivë, shtrati është një zgjedhje jashtëzakonisht e mirë pasi është rezistent ndaj “gërmimit”.


Produkte të ngjashme