Blej tani

status:

Numri i produktit: FHO-200000171
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Home
Brendi FolejaHome

67 00

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Përmirësoni hapësirën tuaj të punës me tavolinën tonë moderne nga iverpllaka që ofron një sirtar për ruajtjen e gjërave. Ideale për zyret ose dhomat e fëmijëve, kjo tavolinë kombinon funksionalitetin me një dizajn elegant, duke krijuar një mjedis pune të rehatshëm dhe frymëzues. Estetika e thjeshtë dhe moderne, ofron një pamje të pastër dhe bashkëkohore. Përmirësoni eksperiencën tuaj të punës me këtë tavolinë elegante dhe të lehtë për përdorim.


  • Dizajn elegant dhe funksional
  • Kornizë mat
  • Ngjyrë moderne


  • Gjerësia: 140 cm
  • Thellësia: 65 cm
  • Lartësia: 78 cm