Blej tani

status:

Numri i produktit: FHO-200000143
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Home
Brendi FolejaHome

74 00

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Dollapi i banjës Alto Oak 30 me material të iverpllakës, ofron mundësi të përshtatshme ruajtjeje për të gjitha gjërat thelbësore të banjos suaj. Përmban dy dyer të varura dhe pesë rafte, duke ju lejuar të organizoni artikujt tuaj në mënyrë efikase. Dorezat janë në ngjyrë argjendi, duke shtuar një prekje elegance në dizajnin e përgjithshëm.


• Numri i dyerve: 2 dyer

• Numri i rafteve: 5 rafte

• Dizajn modern dhe me stil


Dimensionet:

Gjerësia e produktit 30 cm

Thellësia e produktit 30 cm

Lartësia e produktit 170 cm