Blej tani

status:

Numri i produktit: FHO-200000047
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Home
Brendi FolejaHome

82 00

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Tavolina e kompjuterit Ander 3S , ka material të iverpllakës dhe është mobilje praktike dhe elegante për çdo zyrë, shtëpi ose instalim lojrash. Me dizajnin e saj modern dhe ndërtimin e qëndrueshëm, kjo tavolinë ofron hapësirë të bollshme për të gjitha gjërat tuaja thelbësore të punës ose të lojërave. Ka sirtarë për ruajtjen e përshtatshme të furnizimeve tuaja të zyrës ose aksesorëve të lojërave. 


•  Dizajn modern dhe me stil 

•  Numri i sirtarëve: 3 sirtarë

•  Dizajn kompakt dhe që kursen hapësirë 


Gjerësia e produktit 98 cm

Thellësia e produktit 51 cm

Lartësia e produktit 76 cm


Produkte të ngjashme