Blej tani

status:

Numri i produktit: COS-200000277
Disponueshmëria

4

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Cosmetics
Brendi

11 00

Përfshinë TVSH 18%

13,00 €
Ju kurseni: 2,00 €

15 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Formuluar me Pro-Retinol A të fortifikuar për të përshpejtuar rinovimin e lëkurës dhe për të reduktuar numrin dhe gjatësinë e linjave dhe rrudhave sipërfaqësore. Kompleksi Elastin forcon një rinovim të fibrave të elastinës dhe rimodelon sipërfaqen natyrale të lëkurës, duke e lënë atë më të tonifikuar dhe elastike.

5

5 nga 5 Vlerësimet


Shkëlqyeshëm (1)
Shumë mirë (0)
Mirë (0)
E pranueshme (0)
E pakënaqshme (0)

April 24, 2024 16:53

Mimoza

*

*

Produkte të ngjashme