Blej tani

status:

Eau De Toilette Emporio Armani Stronger With You, 100 ml

Numri i produktit: COS-200000176
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Cosmetics
Brendi

92 90

Përfshinë TVSH 18%

137,80 €
Ju kurseni: 44,90 €

33 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Stronger with You është aroma e re fougére orientale për një mashkull modern, të fortë dhe frymëzues. Akordi pikant i kardamomit dhe notave të piperit rozë përzihet me sherebelën e butë, vaniljen sensuale dhe gështenjën e kristalizuar, bujare dhe problematike!


Produkte të ngjashme