Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300108387
Disponueshmëria:

10

Transporti:

FALAS

Brendi ProfiCare

23 00

Përfshinë TVSH 18%

28,00 €
Ju kurseni: 5,00 €

18 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Tharësja e flokëve ProfiCare PC-HTD 3113 është një pajisje e fuqishme për tharjen e shpejtë dhe efikase të flokëve. Me një dizajn elegant në ngjyrë të zezë, kjo tharëse ofron disa nivele të ngrohjes dhe shpejtësisë për të përmbushur nevojat e ndryshme të flokëve dhe stilimit. Pajisja është e pajisur me një lak për varje për ruajtje të lehtë dhe funksionon me një furnizim standard të energjisë prej 230 V.

  • Fuqia: 2200 W
  • Ngjyra: E zezë
  • Numri i niveleve të ngrohjes: 3
  • Numri i shpejtësive: 2
  • Dimensionet: 270 mm x 220 mm x 270 mm
Detajet
Energjia elektrike: 2200 W
Numri i niveleve të ngrohjes: 3
Numri i shpejtësive: 2