Blej tani

status:

Karrige tualeti e rregullueshme REHA FUND 840, Gri

Numri i produktit: ACN-300080283
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi REHA FUND

115 00

Përfshinë TVSH 18%

125,00 €
Ju kurseni: 10,00 €

8 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Karrige tualeti e rregullueshme nga REHA FUND është e dizajnuar për individët që kanë nevojë për ndihmë në lëvizje dhe kujdes personal. Kjo karrige ofron lartësi të rregullueshme të ulëses dhe një ndërtim të fortë që mbështet një peshë maksimale të përdoruesit prej 130 kg. Ngjyra e saj është gri dhe është e dizajnuar për të ofruar rehati dhe stabilitet me një thellësi të ulëses prej 43 cm dhe një lartësi maksimale prej 40 cm.

  • Lartësi e rregullueshme e ulëses
  • Mbështet peshë maksimale të përdoruesit prej 130 kg
  • Ngjyrë gri
  • Thellësi e ulëses prej 43 cm
  • Lartësi maksimale prej 40 cm
Detajet
Ngjyra: Hiri