Blej tani

status:

Numri i produktit: FHO-200000026
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Home
Brendi FolejaHome

130 00

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Ky dollap i banjës Alto 4 është një shtesë e gjithanshme dhe praktike për çdo banjë. Dyert e varura dhe dizajni i lirë e bëjnë të lehtë vendosjen dhe aksesin e artikujve tuaj. Korniza e bardhë ka një përfundim mat, duke i dhënë asaj një pamje të pastër dhe moderne. Me katër dyer dhe dhjetë rafte, ka hapësirë të bollshme magazinimi për të gjitha gjërat thelbësore të banjës tuaj. Dorezat e argjendta shtojnë një prekje elegance në dizajnin e përgjithshëm.


- Dyer që varen për akses të lehtë

- Dizajn i lirë për vendosje fleksibël

- Kornizë e bardhë e pastër dhe moderne me një përfundim mat

- Hapësirë e bollshme magazinimi me katër dyer dhe dhjetë rafte


Dimensionet:


Dollapi i ngushte: Gjerësia e produktit 31 cm


Thellësia e produktit 30 cm


Lartësia e produktit 174 cm


Dollapi i gjere: Gjerësia e produktit 65 cm


Thellësia e produktit 30 cm


Lartësia e produktit 174 cm


Produkte të ngjashme

Produkte të shikuara