Blej tani

status:

Tharëse për flokë Deerma CF15W, 2000W, e kaltër

Numri i produktit: ACN-300043273
Disponueshmëria:

5

Transporti:

FALAS

Brendi Deerma

23 00

Përfshinë TVSH 18%

35,00 €
Ju kurseni: 12,00 €

34 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Tharëse flokësh Deerma CF15W është një tharëse flokësh me cilësi të lartë dhe të fuqishme e krijuar për të përmbushur të gjitha nevojat tuaja për stilim.


  • Me një gamë fuqie prej 1600 W - 2000 W, kjo tharëse flokësh mund t'i thajë shpejt flokët tuaj pa shkaktuar asnjë dëm.
  • Gryka e saj e përqendrimit lejon një stilim të saktë dhe funksioni i shkrepjes së ftohtë ndihmon për të vendosur flokët tuaj në vend.
  • Kjo tharëse flokësh ka gjithashtu një funksion jonik, i cili ndihmon në reduktimin e kërcitjes dhe staticitetit, duke i lënë flokët tuaj të butë dhe me shkëlqim.
  • Ka dy shpejtësi të ndryshme, duke ju lejuar të rregulloni rrjedhën e ajrit sipas preferencës tuaj.


Detajet
Energjia elektrike: 2000 W
Frekuenca: 60 Hz
Funksioni i ajrit të ftohtë: Po
Funksioni jonik: Po
Numri i shpejtësive: 2


Produkte të ngjashme