Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Vluese uji elektrike Zwilling Enfinigy Pro, 1.5L, 1850W, e zezë

Numri i produktit: ACN-300028772
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Zwilling

102 00

Përfshinë TVSH 18%

112,00 €
Ju kurseni: 10,00 €

9 %

Dorëzimi me 05.03.2024 deri 06.03.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

PREKJA E FTOHTË: Trupi me dy mure e mban ujin të nxehtë më gjatë ndërsa pjesa e jashtme mbetet e ftohtë në prekje.

CILËSIMET CUSTOM; ZWILLING Enfinigy Cool Touch Electric Kettle Pro ka 6 cilësime programi të paracaktuara që do t'ju ndihmojnë të bëni pijen perfekte për çdo rast.

ZGJEDHJE TË SHUMËFISHTA: Kazani elektrik me ujë të ngrohtë është një përzgjedhje ideale e temperaturës për kafe, çaj, ushqim për fëmijë dhe më shumë.

E mban ujin të ngrohtë: Funksioni Keep-warm mban ujin në temperaturën e dëshiruar deri në 30 minuta.

KAPAKU MBROJTËS: Hapja e kapakut 70° parandalon kontaktin e drejtpërdrejtë me avullin e nxehtë.

PASTRIMI I LEHTË: Kazan çelik inox për pastrim të lehtë dhe pa mbetje.

DIZAJNI CILËSOR: Gjerman i projektuar nga ZWILLING, i projektuar në Milano, Itali nga Matteo Thun & Antonio Rodriguez

RUAJTJA E LEHTË: Mbështjellësi i integruar i kabllove për ruajtje të përshtatshme.

DIZAJNI I LEHTË: Ky model i kazanit elektrik të çajit vjen në ngjyrë të zezë.

Detajet
Fikja automatike: Po
Frekuenca: 50 Hz,60 Hz
Gjerësia: 150 mm
Kapaciteti: 1.5 L
Materiali: Teknopolimer
Ngjyra: E zezë
Tensioni i rrymës (V): 220 - 240 V
Thellësia: 150 mm
Lartësia: 150 mm


Produkte të ngjashme