Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300025065
Disponueshmëria:

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi

627 00

Përfshinë TVSH 18%

Ky produkt nuk është më në dispozicion.
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Telefoni i menqur iPhone 11 është ideal për ata që vlerësojnë stilin dhe funksionalitetin. Kamera e tij merr një hapje më të gjerë, një sensor më të shpejtë dhe fokus automatik krejtësisht të ri. Një telefon i menqur si ky mund t'i kryejë disa nga këto detyra më shpejtë dhe më mirë sesa gjeneratat e vjetra, për shkak të më shumë RAM, procesorëve më të fuqishëm, ekraneve më të mirë, jetëgjatësisë më të gjatë të baterisë. Me 4 GB RAM dhe 64GB hapsirë ruajtëse. Me një rezolucion 828x1792 piksel.

Detajet
Bluetooth: Jo
Ekran me prekje: Po
Forma e ekranit: E sheshtë
GPS: Jo
Identifikimi me fytyrë: Po
Kabllot e përfshira: USB Type-C
Lloji i ekranit: LED
Mbështet daljen USB: Po
Memoria e brendshme: 64 GB
Me vibrim: Po
Modaliteti i natës: Po
Ngjyra: E zezë
Pesha: 194 g
Rezolucioni (piksel): 3840 x 2160
Thirrje video: Po
Versioni i Bluetooth-it: 5.0
Wi-Fi: 802.11 ax,Po


Produkte të ngjashme