Blej tani

status:

Mbajtëse për biçikleta HORNIT, XL, e bardhë/portokalli

Numri i produktit: ACN-300023701
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Hornit

32 00

Përfshinë TVSH 18%

34,00 €
Ju kurseni: 2,00 €

6 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

CLUG i vlerësuar me çmime Eurobike është mbajtësi më i vogël i biçikletave në botë. Duke punuar pa probleme me dyshemenë tuaj për të ruajtur biçikletën tuaj, CLUG përdoret për të ruajtur biçikletat tuaja vertikalisht ose horizontalisht. Transformoni ruajtjen e biçikletës tuaj në 3 hapa të thjeshtë.


1. MATNI GOMËN TUAJ

Ne ndjekim gjerësinë aktuale të gomave dhe jo madhësinë e prodhuesit, e cila shpesh është më e vogël se sa thuhet, prandaj sigurohuni që të matni gomën tuaj përpara se të blini nëse jeni në krye ose në fund të gamës. Për të matur saktë gomën tuaj për të gjetur madhësinë e duhur të CLUG, klikoni për të parë tutorialin tonë.


2. ZGJIDHNI SI TA MBANI

Duke punuar pa probleme me dyshemenë tuaj për të ruajtur biçikletën tuaj, CLUG përdoret për të ruajtur biçikletat tuaja vertikalisht ose horizontalisht. CLUG (i cili është një kryqëzim midis kapëses dhe biçikletës tuaj), është i pajtueshëm me gomat ndërmjet 23-81 mm (1-3,2).


3. INSTALONI MBAJTËSIN TUAJ

Është super e thjeshtë! CLUG rregullohet në vend me dy vida (vida dhe priza muri janë të përfshira).

Detajet
Ngjyra: E bardhë


Produkte të ngjashme