Blej tani

status:

Mbajtëse për biçikleta HORNIT, XL, e bardhë dhe e zezë

Numri i produktit: ACN-300023700
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Hornit

32 00

Përfshinë TVSH 18%

34,00 €
Ju kurseni: 2,00 €

6 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Hornit, një markë e specializuar në aksesorët e shkëlqyer të biçikletave, paraqet Hornit Clug MTB XL XWB2588 - mbajtësen më të vogël të biçikletave në botë.


Kjo vegël e mahnitshme do të funksionojë me sukses si një mbajtëse për një biçikletë jashtë rrugës, një mbajtës për një biçikletë për femra, një mbajtës për një biçikletë qyteti dhe një mbajtës për një biçikletë për fëmijë. Tani e tutje, ju do të kurseni hapësirë rreth jush dhe do të shfaqni biçikletën tuaj si kurrë më parë!


Mbajtësja përshtat gomat e biçikletave në përmasa nga 58 deri në 69 mm dhe një kapacitet ngarkese totale prej 8 - 20 kg. Forca dhe qëndrueshmëria e shkëlqyer e Club MTB XL u vlerësuan nga ekspertët, duke e vlerësuar atë me çmimin Eurobike. Është një aksesor thelbësor për çdo adhurues të dy rrotave.

Detajet
Ngjyra: E bardhë


Produkte të ngjashme