Blej tani

status:

Mbajtëse për biçikleta HORNIT Pro, XXL, e zezë

Numri i produktit: ACN-300023691
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi HORNIT

45 00

Përfshinë TVSH 18%

48,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

6 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Hornit, një markë e specializuar në aksesorët e shkëlqyer të biçikletave, paraqet Hornit Pro MTB Plus XXL 7765PCP - një mbajtëse inovative për biçikleta me mbrojtje magnetike.


Kjo vegël e mahnitshme do të funksionojë me sukses si mbajtëse për të gjitha llojet e gomave: për biçikleta rrugore, hibride, zhavorri dhe malore. Tani e tutje, ju do të kurseni hapësirë rreth jush dhe do të shfaqni biçikletën tuaj si kurrë më parë!


Mbajtësja përshtat gomat e biçikletave në përmasa nga 70 deri në 81 mm dhe një kapacitet ngarkese totale deri në 30 kg. Forca dhe qëndrueshmëria e shkëlqyer e dorezës së Club u vlerësua nga ekspertët, duke e vlerësuar atë me çmimin Eurobike. Është një aksesor thelbësor për çdo dashnor të dy rrotave.

Detajet
Ngjyra: E zezë


Produkte të ngjashme