Blej tani

status:

Hornit Mini Pink- TurQ bicycle horn light 5353PITQ

Numri i produktit: ACN-300023677
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi HORNIT

27 00

Përfshinë TVSH 18%

29,00 €
Ju kurseni: 2,00 €

7 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Llambë për biçikletë

Ngasja e një biçiklete pa ndriçim mund të jetë e rrezikshme, veçanërisht për një fëmijë. Ndaj ndryshojeni dhe montoni llambën Hornit në kornizën e timonit të biçikletës së fëmijës suaj.


Falë llambës Hornit Mini 5353PITQ, fëmija do të shohë pengesa në rrugën e tij, gjithashtu do të jetë më i dukshëm për të tjerët. Drita e fuqishme LED e përparme shkëlqen me 12 lumen në dy mënyra: të qëndrueshme ose ndezëse.


Mund të zgjedhim nga drita klasike e bardhë ose jeshile. E gjithë gjëja mundësohet nga dy bateri AAA, të cilat do t'i gjeni në komplet.


Bori me tinguj të ndryshëm

A zhduket shpesh fëmija juaj nga sytë tuaj? A po shpërthen nga energjia aq shumë sa nuk mund ta arrini? Problemi do të zhduket falë borisë Hornit Mini!


Bori i integruar me llambën e biçikletës Hornit gjeneron tinguj deri në 90 dB, që do të thotë se ju do ta dëgjoni fëmijën tuaj nga larg. E montuar në timon, telekomanda me tela ju lejon të lëshoni borinë dhe të zgjidhni 1 nga 3 nivelet e volumit (min. 75 dB).


Megjithatë, kjo nuk do të jetë gjëja më e rëndësishme për një çiklist të ri, por tingujt që lëshon boria. Ne mund të zgjedhim nga 25 efekte zanore: nga sinjalet klasike të ziles dhe bririt, përmes p.sh. një bori, një sirenë policie, një gjel që këndon pas... një belkë të fortë. Secili prej tyre me zë të lartë sa të gjejë shpejt fëmijën dhe, meqë ra fjala, t'i japë atij një buzëqeshje të gjerë në fytyrën e tij!

Detajet
Ngjyra: Terkiz
Telekomanda: Po


Produkte të ngjashme