Blej tani

status:

Kontroller Gaming Esperanza EGG106R për PC, Playstation 2, Playstation 3, i zi/ i kuq

Numri i produktit: ACN-300011405
Disponueshmëria:

1

Transporti:

FALAS

Brendi Esperanza

13 90

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Kontrolleri Esperanza EGG106R me kabllo i përshtatshëm për PC, Playstation 2, Playstation 3 është një aksesor universal I cili ju lejon që të kontrollin pajisjen tuaj mjaft lehtë. Ai mund të lidhet përmes një Usb dhe mund të luani nga largësia pa pasur shqetësimin e lidhjes me kabllo në pajisjen tuaj.

Detajet
Butonat e kontrollit të lojës: D - pad
Interface i pajisjes: USB 2.0
Konzolat e mbeshtetura: PC
Materiali: Gomë
Ngjyra: E kuqe


Produkte të ngjashme