Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300006348
Disponueshmëria:

10

Transporti:

FALAS

Brendi MSI

104 00

Përfshinë TVSH 8%

159,60 €
Ju kurseni: 55,60 €

35 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Ftohësi me ujë Msi Mag Coreliquid 240R V2 Cpu Aio, paraqet një sistem ftohës të kualitetit mëse të lartë. Ky produkt vjen në treg me specifika të hatashme dhe po ashtu nga më të avancuarat. Dallohet me një performancë të lartë dhe inkuadron përdorimin e ujit në ftohje me një pompë.

Detajet
Lidhësi i ftohësit: 4 pin
Materiali: Alumin
Ngjyra: E zezë
Përdorimi: Procesor ( CPU)
Tensioni i rrymës (V): 12 V


Produkte të ngjashme