Blej tani

status:

Peshore kuzhine Bomann KW 1421, çelik inox, e zezë

Numri i produktit: ACN-300003976
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Bomann

12 00

Përfshinë TVSH 18%

13,00 €
Ju kurseni: 1,00 €

8 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Një peshore kuzhine është pajisje e vogël që përdoret për të matur peshën e përbërësve, zakonisht në gatim ose pjekje. Zakonisht është një sipërfaqe e sheshtë me një ekran që tregon peshën e ushqimit apo përbërësit. Shkalla zakonisht kalibrohet në gram dhe mund të përdoret për të matur përbërësit e thatë dhe të lëngshëm.

Detajet
Fikja automatike: Po
Lloji i baterisë: AAA
Lloji i kontrollit: Me buton
Ngjyra: E zezë
Pesha maksimale deri në: 5 kg
Teknologjia e ekranit: LCD


Produkte të ngjashme