Blej tani

status:

Tapë me vakum Zwilling Fresh & Save

Numri i produktit: ACN-300003615
Disponueshmëria:

6

Transporti:

FALAS

Brendi Zwilling

8 80

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

-Tapa me vakum Zwilling Fresh & Save është një vegël kuzhine që është krijuar për të ruajtur freskinë e shisheve të hapura të verës. Ajo funksionon duke përdorur një pompë dore për të krijuar një vulë vakumi brenda shishes, e cila ndihmon në parandalimin e oksidimit dhe prishjes së verës


Produkte të ngjashme