Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Tharëse për flokë Blaupunkt HDD501RO, 2000 W, e bardhë/rozë

Numri i produktit: ACN-300003557
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Blaupunkt

31 00

Përfshinë TVSH 18%

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

PËR FLOKË TË SHËNDETSHËM

Modeli HDD501RO me fuqi 2000W do të vlerësohet nga të gjithë ata përdorues që shpenzojnë shumë kohë duke tharë flokët çdo ditë. Funksioni i rrjedhjes së ajrit të nxehtë dhe të ftohtë do të ndihmojë në kujdesin për gjendjen e flokëve. Një fluks ajri më i ngrohtë do të jetë i dobishëm sa herë që dëshironi t'i thani ato shpejt dhe në mënyrë efektive. Fundi i tharjes me një rrymë ajri të ftohtë do ta bëjë modelin tonë të flokëve të lëmuar, me shkëlqim dhe të fiksuar më mirë. Ajo gjithashtu ka një efekt pozitiv në strukturën e flokëve. Funksioni i kontrollit të temperaturës me tre faza sigurisht që do të vlerësohet nga gratë, flokët e të cilëve janë të dëmtuar dhe të thatë. Ju lejon të zgjidhni temperaturën në mënyrë që t'i stiloni flokët tuaj në mënyrë të sigurt pa frikë se mos i dëmtoni flokët.


JONIZIMI

Asnjë nga femrat nuk i pëlqen kur flokët e saj janë të elektrizuar. Më pas ato bëhen të dobëta, të brishta dhe të vështira për t'u rregulluar. Gjatë funksionimit, tharësja HDD501RO gjeneron jone negative që parandalojnë dëmtimin e flokëve, duke i bërë kutikulat e flokëve të afërta, me shkëlqim, të butë në prekje dhe më e rëndësishmja - ato nuk elektrizohen.

Detajet
Energjia elektrike: 2000 W
Frekuenca: 50 Hz,60 Hz
Funksioni i ajrit të ftohtë: Po
Funksioni jonik: Po
Ngjyra: Rozë
Numri i niveleve të ngrohjes: 3
Numri i shpejtësive: 2


Produkte të ngjashme