Blej tani

status:

Fen për flokët Blaupunkt HDD501RO, 2000W, Rozë

Numri i produktit: ACN-300003557
Disponueshmëria:

4

Transporti:

FALAS

Brendi Blaupunkt

26 00

Përfshinë TVSH 18%

28,00 €
Ju kurseni: 2,00 €

7 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Feni Blaupunkt HDD501RO është një pajisje e fuqishme për tharjen e flokëve me një fuqi prej 2000W. Ky produkt është i dizajnuar për të ofruar performancë të lartë dhe lehtësi në përdorim. Ngjyra rozë dhe dizajni me motive e bëjnë atë edhe më tërheqës në pamje.

Ky fen për flokët vjen me tre nivele të ndryshme ngrohjeje dhe dy shpejtësi, që ju mundëson të zgjidhni kombinimin e duhur për llojin tuaj të flokëve dhe nevojat specifike të tharjes. Gjithashtu, është i lehtë për tu mbajtur dhe përdorur falë dizajnit ergonomik.

Specifikat kryesore përfshijnë:

  • Fuqi: 2000 W
  • Ngjyra: Rozë
  • Numri i niveleve të ngrohjes: 3
  • Numri i shpejtësive: 2
  • Pesha: 590 g
Detajet
Energjia elektrike: 2000 W
Frekuenca: 50 Hz,60 Hz
Funksioni i ajrit të ftohtë: Po
Funksioni jonik: Po
Ngjyra: Rozë
Numri i niveleve të ngrohjes: 3
Numri i shpejtësive: 2


Produkte të ngjashme