Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Tharëse për flokë Blaupunkt HDD501BK, 2000 W

Numri i produktit: ACN-300003548
Disponueshmëria

3

Transporti:

FALAS

Brendi Blaupunkt

24 00

Përfshinë TVSH 18%

26,00 €
Ju kurseni: 2,00 €

8 %

Dorëzimi me 06.03.2024 deri 07.03.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

PËR FLOKË TË SHËNDETSHËM

Modeli HDD501BK me fuqi 2000 W do të vlerësohet nga të gjithë ata përdorues që kalojnë shumë kohë duke tharë flokët çdo ditë. Funksioni i rrjedhjes së ajrit të nxehtë dhe të ftohtë do të ndihmojë në kujdesin për gjendjen e flokëve. Një fluks ajri më i ngrohtë do të jetë i dobishëm sa herë që dëshironi t'i thani ato shpejt dhe në mënyrë efektive. Fundi i tharjes me një rrymë ajri të ftohtë do ta bëjë modelin tonë të flokëve të lëmuar, me shkëlqim dhe të fiksuar më mirë. Ajo gjithashtu ka një efekt pozitiv në strukturën e flokëve. Funksioni i kontrollit të temperaturës me tre faza sigurisht që do të vlerësohet nga gratë, flokët e të cilëve janë të dëmtuar dhe të thatë. Ju lejon të zgjidhni temperaturën në mënyrë që t'i stiloni flokët tuaj në mënyrë të sigurt pa frikë se mos i dëmtoni flokët.


JONIZIMI

Asnjë nga femrat nuk i pëlqen kur flokët e saj bëhen statike. Më pas ato bëhen të dobëta, të brishta dhe të vështira për t'u rregulluar. Gjatë funksionimit, tharësja HDD501BK gjeneron jone negative që parandalojnë dëmtimin e flokëve, duke i bërë kutikulat e flokëve të afërta, me shkëlqim, të butë në prekje dhe më e rëndësishmja - ato nuk elektrizohen.


AKSESORË SHTESË

Seti përfshin gjithashtu dy këshilla të dobishme që sigurisht do ta bëjnë më të lehtë rregullimin e flokëve tuaj të ëndrrave. Një difuzer që do t'i japë flokëve tuaj gëzof dhe një koncentrues i ngushtë që është i pazëvendësueshëm gjatë stilimit.


PËRDORIMI

Pesha e ulët e pajisjes (0,59 kg) plotëson komoditetin e përdorimit dhe filtri rrjetë i lëvizshëm do të ndihmojë në mbajtjen e tharëses të pastër

Detajet
Energjia elektrike: 2000 W
Frekuenca: 50 Hz,60 Hz
Funksioni i ajrit të ftohtë: Po
Funksioni jonik: Po
Ngjyra: E zezë
Tensioni i rrymës (V): 220 - 240 V


Produkte të ngjashme