Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Tharëse për flokë Esperanza EBH003K, 750 W

Numri i produktit: ACN-300003527
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Esperanza

9 00

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi me 06.03.2024 deri 07.03.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Me ndihmën e tharëses së flokëve, është e lehtë të stiloni flokët tuaj, pasi që flokët e rregulluar bukur janë tërheqëse për të gjithë. Një tharëse flokësh cilësore është padyshim një pajisje e përsosur kur jeni duke stiluar flokët tuaja, kursen kohën tuaj, ju ndihmon të kurseni para dhe ju ndihmon të mbani flokët e juaja të shëndetshme.

Detajet
Energjia elektrike: 750 W
Frekuenca: 50 Hz
Gjatësia e kabllos: 1.6 m
Ngjyra: E bardhë
Numri i niveleve të ngrohjes: 2


Produkte të ngjashme