Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Tharëse për flokë Esperanza Aurora EBH003R, 750W, e kuqe

Numri i produktit: ACN-300003524
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Esperanza

9 00

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi me 08.03.2024 deri 09.03.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Tharëse Aurora nga Esperanza, falë mundësisë së palosjes dhe fuqisë së lartë të fryrjes, do të jetë e përsosur si në shtëpi ashtu edhe në lëvizje. Nuk do të zërë shumë hapësirë në bagazhin tuaj dhe do t'ju thajë shpejt flokët. Kjo tharëse kompakte udhëtimi me siguri do të funksionojë në shtëpi dhe do të jetë e pazëvendësueshme në lëvizje.

Detajet
Energjia elektrike: 750 W
Frekuenca: 50 Hz
Gjatësia e kabllos: 1.6 m
Ngjyra: E zezë
Numri i niveleve të ngrohjes: 2


Produkte të ngjashme