Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300003432
Disponueshmëria

2

Transporti:

FALAS

Brendi Blaupunkt

56 00

Përfshinë TVSH 18%

62,00 €
Ju kurseni: 6,00 €

10 %

Dorëzimi me 06.03.2024 deri 07.03.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Prerëse flokësh e lehtë për t'u përdorur dhe efektive Blaupunkt HCC701

Prerësja e flokëve Blaupunkt HCC701 është një zgjidhje perfekte për meshkujt që vlerësojnë funksionalitetin. Ndërtimi i ngurtë, minimalist, dizajni elegant, ekrani i madh LED dhe përfundimi universal në krom të errët do të tërheqin çdo përdorues.

Falë furnizimit me energji elektrike nga bateria, prerësja është shumë e lehtë për t'u përdorur dhe nuk kërkon qasje në një prizë elektrike gjatë prerjes së flokëve, dhe në rast të shkarkimit të baterisë, prerja e flokëve mund të përfundojë duke përdorur energjinë nga prizë.


Specifikat:


  • Koha e funksionimit: 180 m
  • Karikim i shpejtë
Detajet
Karikim i shpejtë: Po


Produkte të ngjashme