Blej tani

status:

Brushë stiluese për flokë ProfiCare, 37W, e bardhë

Numri i produktit: ACN-300003096
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi ProfiCare

14 00

Përfshinë TVSH 18%

16,00 €
Ju kurseni: 2,00 €

13 %

Koha e dorëzimit 4 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Brusha stiluese është e përshtatshme për të gjitha llojet e flokëve. Për të rritur efektin zbutës, furçës i është shtuar funksioni i jonizimit të flokëve, i cili i bën flokët të fortë, të mëndafshtë dhe me shkëlqim.


  • Majat e sigurta të furçës elektrike janë të mbuluara me një shtresë qeramike SUPERGLIDE, duke izoluar në mënyrë perfekte nga temperatura.
  • Modelon flokët gjatë krehjes, flokët bëhen të lëmuar dhe me shkëlqim dhe periudha e ngrohjes së furçës është shumë e shkurtër.
  • Brusha përshtatet mirë në dorë dhe ka një kabllo rezistente ndaj nxehtësisë.


Detajet
Drejtimi i flokëve: Po
Frekuenca: 50 Hz,60 Hz
Funksioni jonik: Po
Gjerësia: 45 mm
Madhësia: 45 mm
Ndërprerës i ndezjes & fikjes: Jo
Ngjyra: E bardhë
Stilimi i kaçurrelave: Po
Tensioni i rrymës (V): 100 - 240 V
Tharja e flokëve: Jo
Thellësia: 65 mm


Produkte të ngjashme