Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300003093
Disponueshmëria:

4

Transporti:

FALAS

Brendi Adler

44 00

Përfshinë TVSH 18%

47,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

6 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Flokët e shëndetshëm dhe me shkëlqim janë ëndrra e të gjithëve. Janë shenjë e shëndetit dhe i shtojnë stil çdo stili. Herë pas here duam të ndryshojmë edhe pamjen tonë, pa ndërhyrë shumë në gjatësinë apo trashësinë e flokëve. Kjo është arsyeja pse ia vlen të pajiseni me një rregullues flokësh profesional CAMRY CR 2320, i cili do t'ju lejojë të krijoni shpejt dhe me siguri një model flokësh origjinal dhe të fytyrës.


Drejtues për të gjitha llojet e flokëve

Falë mundësisë së vendosjes së 6 niveleve të ndryshme të temperaturës nga 130 në 220 ° C, kjo pajisje mund të përdoret nga të gjithë. Qoftë nëse flokët tuaj janë të hollë dhe delikatë ose të trashë dhe të vështirë për t'u zbutur, duke zgjedhur temperaturën e duhur mund t'i stiloni shpejt dhe t'i mbani të shëndetshëm në të njëjtën kohë. Avantazhi i madh i drejtuesit është funksioni i jonizimit, i cili redukton tendencën për të elektrizuar flokët. Jonizimi ju lejon gjithashtu të zvogëloni tharjen e fijeve gjatë stilimit me temperaturë të lartë. Drejtuesi prodhon jone negative që kanë një efekt pozitiv në kutikulat e flokëve dhe bëjnë që efekti i flokëve të drejtë të zgjasë për shumë orë. Pllakat e lëvizshme, titani me përmasa 28 x 110 mm ju lejojnë të kapni çdo fije të padisiplinuar. Ngrohja e shpejtë në 40 sekonda e bën më të lehtë.


Drejtues flokësh i sigurt

Jo vetëm materialet me cilësi të lartë, por edhe zgjidhjet teknike interesante e bëjnë pajisjen të sigurt dhe të lehtë për t'u përdorur. Ekrani LCD në një vend të përshtatshëm ju lejon të gjurmoni funksionimin e pajisjes. Strehimi prej çeliku inox do të sigurojë përdorim të gjatë të pajisjes. Bllokimi i krahëve të ndreqësit dhe doreza e varur e bëjnë të lehtë transportin ose ruajtjen. Mbyllja automatike pas 60 minutash do të jetë e dobishme për njerëzit që harrojnë që kanë frikë të mos i lënë pajisjet e lidhura me energjinë elektrike. Këshilla pa ngrohje, kordoni i kthyeshëm 360° dhe një dorezë mbrojtëse e përfshirë në komplet garantojnë sigurinë e përdorimit të ndreqësit edhe për njerëzit që sapo kanë filluar aventurën e tyre me këtë lloj stilimi.

Detajet
Drejtimi i flokëve: Po
Energjia elektrike: 500 W
Lloji i ekranit: LCD
Lloji i produktit: Drejtuese flokësh
Materiali: Çelik,Çelik inox
Ngjyra: E zezë
Temperatura (max): 230 °C


Produkte të ngjashme