Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300003081
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Remington

35 00

Përfshinë TVSH 18%

38,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

8 %

Koha e dorëzimit 6 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Dëshironi të keni flokë të drejtë, të lëmuara dhe me shkëlqim? Atëherë, kjo drejtuese për flokë është gjithçka që i'u duhet. Është një pajisje për të cilën çdo femër ka nevojë. Drejtimi i flokëve është një teknikë e stilimit të flokëve e përdorur që në vitet e hershme. Kjo drejtuese e flokëve është e pajisur me pllaka nga materialet të cilat sigurojn mbrojte nga jashtë dhe kështu nuk do të ndjeni ndjenjën e pakëndshme të djegies apo humbjes së flokëve tuaja gjatë drejtimit. Disa drejtuese flokësh janë të pajisura me një funksion mbylljeje automatike për të parandaluar aksidentet nga zjarri.

Detajet
Drejtimi i flokëve: Po
Fikja automatike: Jo
Gjatësia e kabllos: 3 m
Lloji i produktit: Drejtuese flokësh
Ndërprerës i ndezjes & fikjes: Jo
Ngjyra: E kuqe
Pesha: 265 g
Stilimi i kaçurrelave: Po
Tharja e flokëve: Jo


Produkte të ngjashme