Blej tani

status:

Set i enëve & qeseve me vakuum Zwilling Fresh & Save, S/M

Numri i produktit: ACN-300003047
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Zwilling

82 00

Përfshinë TVSH 18%

88,00 €
Ju kurseni: 6,00 €

7 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Kompleti startues ZWILLING Fresh & Save S/M

Seti fillestar i xhamit ZWILLING Fresh & Save është arti i vërtetë i freskisë. Asnjë ditë nuk do të jetë e njëjtë pa të: dy enë qelqi të madhësive të ndryshme, katër çanta të ripërdorshme dhe një pompë e dobishme pa kabllo shqetësuese do të diversifikojnë përgatitjen tuaj të përditshme të ushqimit. Produktet e ruajtura do të qëndrojnë të freskëta deri në pesë herë më gjatë. Një blerje e madhe, një moment i vetëm e më i gjatë në kuzhinë dhe e gjithë java juaj do të marrin ngjyra të ndryshme kur të kuptoni se nuk keni nevojë të përgatisni ushqim çdo herë. Snacks për t'u përdorur, ngrirja e produkteve ose thjesht mbajtja e produkteve të gatshme në frigorifer për më gjatë - të gjitha falë një pompe të lehtë për t'u përdorur. Vitaminat, shijet dhe aromat mund të futen në një paketë të përshtatshme në pak sekonda dhe aplikacioni falas ZWILLING Culinary World do t'ju bëjë të mos harroni kurrë datën e freskisë.

Detajet
Lloji: Box
Materiali: Plastikë
Ngjyra: E bardhë
Sasia në paketë: Nga 2


Produkte të ngjashme