Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300002720
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Bomann

38 00

Përfshinë TVSH 18%

41,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

7 %

Koha e dorëzimit 6 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Toster multifunksional

Toster 3-në-1 me tre pjata të këmbyeshme: për toste, waffles dhe pjekje në skarë. Veshjet jo-ngjitëse sigurojnë një pjekje të njëtrajtshme dhe heqje të përshtatshme të ushqimit nga pllakat e ngrohjes. Futjet e lëvizshme e bëjnë të lehtë pastrimin e pajisjes. Një tjetër avantazh i tosterit është ngrohja e shpejtë, e cila ju lejon të përgatisni pjatën tuaj të ëndrrave në vetëm pak minuta.

Detajet
Energjia elektrike: 650 W
Frekuenca: 50 Hz,60 Hz
Materiali: Çelik,Çelik inox
Ngjyra: E zezë
Tensioni i rrymës (V): 230 V


Produkte të ngjashme