Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300002718
Disponueshmëria

5

Transporti:

FALAS

Brendi Adler

14 00

Përfshinë TVSH 18%

15,00 €
Ju kurseni: 1,00 €

7 %

Koha e dorëzimit 6 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Toster Adler AD 301

Toster praktike 750 W. Ju mundëson të përgatisni 2 sanduiçe në të njëjtën kohë, të cilët do të ndahen në 4 pjesë trekëndore. Një shtresë e veçantë në pllakat e ngrohjes parandalon ngjitjen, duke e bërë pajisjen të lehtë për t'u pastruar. Termostati sinjalizon që pllakat janë ngrohur mjaftueshëm dhe siguron temperaturën e duhur gjatë gjithë procesit të pjekjes. Falë kësaj, sanduiçët e përgatitur janë krokantë dhe të artë. Për lehtësi, dolli mund të ruhet në një pozicion vertikal.

Detajet
Energjia elektrike: 750 W
Frekuenca: 50 Hz
Ngjyra: E bardhë
Pesha: 1 kg
Tensioni i rrymës (V): 230 V


Produkte të ngjashme