Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300002421
Disponueshmëria:

8

Transporti:

FALAS

Brendi Nilfisk

174 00

Përfshinë TVSH 18%

191,00 €
Ju kurseni: 17,00 €

9 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Fshesë me korrent Nilfisk Easy 20Vmax, ju jep më të mirën e të dy botëve - një fshesë me korrent të fuqishëm dhe një fshesë me korrent të lehtë për t'u përdorur në një paketë të përshtatshme. Tre opsione të energjisë janë të disponueshme për t'ju dhënë saktësisht fuqinë e pastrimit që ju nevojitet; ofron deri në 50 minuta kohë funksionimi për ta mbajtur shtëpinë tuaj të pastër.


Pajisje pastrimi 2 në 1

Prezantimi i pastruesit të ri Nilfisk Easy Cleaner, një fshesë me korrent 2-në-1 që kombinon përfitimet e të dyjave. Për punë më të mëdha, dizajni i Easy Cleaner lejon përdorim dhe manovrim të lehtë në çdo hapësirë. Është gjithashtu e pajisur me ndriçim të ndritshëm LED të integruar, i cili mund të përdoret për të ndriçuar hapësirën nën mobilje dhe vende të tjera të errëta.


Për punë më të vogla, thjesht shtypni një buton për të shkëputur pajisjen e integruar Nilfisk Quick Cleaner. Tani mund të hiqni pluhurin dhe papastërtitë nga pothuajse kudo - dizajni pa kabllo dhe kompakt përshtatet në pëllëmbën e dorës. Të kombinuara, këto pajisje ofrojnë deri në 50 minuta kohë pastrimi dhe karakterizohen nga një nga parametrat më të mirë të thithjes së pluhurit në treg.

Detajet
Frekuenca: 50 Hz,60 Hz
Furnizimi me energji elektrike: Bateri
Kohëzgjatja e karikimit: 3 h
Materiali: Plastikë
Mbështetja e vendosjes: Montim në mur
Ndërprerës i ndezjes & fikjes: Jo
Ngjyra: E zezë
Numri i niveleve të ngrohjes: 3
Numri i shpejtësive: 2
Tensioni i rrymës (V): 220 - 240 V
Thellësia: 280 mm
Treguesi i statusit të karikuesit: Po


Produkte të ngjashme