Blej tani

status:

Numri i produktit: KOM-200099327
Disponueshmëria

4

Transporti:

FALAS

Brendi Bissell

482 00

Përfshinë TVSH 18%

525,00 €
Ju kurseni: 43,00 €

8 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Bissell Crosswave HF3 Cordless Pro 3641N është një mjet pastrimi i gjithanshëm dhe efikas për shtëpinë tuaj. 


  • Dizajn pa kabllo për manovrim të lehtë
  • Dy kontejnerë për ujë të pastër dhe të ndotur
  • Kontrolli me prekje për kalim të përshtatshëm midis fshesës me korrent dhe pastrimit
  • Funksioni i vetëpastrimit për mirëmbajtje
  • Dozimi automatik i lëngjeve dhe ujit për pastrim pa probleme
Detajet
Furnizimi me energji elektrike: Bateri
Kohëzgjatja e karikimit: 4 h
Lloji i baterisë: Litium-jon
Ngjyra: E bardhë


Produkte të ngjashme

Produkte të shikuara