Blej tani

status:

Drejtuese për flokë BaByliss, 1.8 m, e zezë

Numri i produktit: ACN-300001467
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi BaByliss

30 00

Përfshinë TVSH 18%

41,00 €
Ju kurseni: 11,00 €

27 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Flokët e bukur janë tërheq dhe gjithë dëshirojnë të kenë një model flokësh të ndryshëm dhe unik herë pas here.

Drejtueset për flokë BaByliss 70.9" (1.8 m), stilizojnë flokë e drejta me nxehtësi të lart ,dhe ju jep flokëve shkëlqim dhe elasticitet. Me pak hapa ju arrini modelin e flokëve që ju dëshironi. Mund ta rregulloni temperaturën sipas preferencave.

Detajet
Copë: 1
Fikja automatike: Jo
Funksioni jonik: Po
Gjatësia: 1.8 m,340 mm
Gjatësia e kabllos: 1.8 m
Lloji: Box
Ndërprerës i ndezjes & fikjes: Jo
Ngjyra: E zezë
Pesha: 265 g


Produkte të ngjashme