Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300001387
Disponueshmëria

1

Transporti:

FALAS

Brendi Clatronic

28 00

Përfshinë TVSH 18%

31,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

10 %

Dorëzimi me 08.03.2024 deri 09.03.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Jeni adhurues i skarës? Tani mund të përgatisni pjata të pjekura gjatë gjithë vitit në komoditetin e kuzhinës tuaj ose në ballkon. E gjitha falë skarës elektrike sensacionale Clatronic MG 3519, e cila do t'ju lejojë të pjekni në skarë pa yndyrë. Falë brazdave tepër të thella, mishi i pjekur, peshku dhe perimet do të kenë një strukturë të bukur grile.


  • 220-240V
  • 700W
  • Siperfaqja e pjekjes 230x145mmMe skarën për pjekje Clatronic pjeke ushqimin sipas dëshirës.

Detajet
Energjia elektrike: 700 W
Frekuenca: 50 Hz,60 Hz
Materiali: Çelik,Çelik inox
Ngjyra: E zezë
Tensioni i rrymës (V): 220 - 240 V


Produkte të ngjashme