Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300001389
Disponueshmëria:

7

Transporti:

FALAS

Brendi Esperanza

18 00

Përfshinë TVSH 18%

20,00 €
Ju kurseni: 2,00 €

10 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Skara elektrike EKG005 nga Esperanza është një pajisje me cilësi të lartë e cila do t'ju lejojë të përgatisni ushqime të shijshme gjatë gjithë vitit, pavarësisht nga moti jashtë. Ju do të jeni në gjendje të përgatisni lloje të ndryshme mishi, perimesh, sanduiçesh dhe ushqimesh, perfekte për çdo takim apo festë, të gjitha këto pa dalë nga shtëpia.

Detajet
Energjia elektrike: 750 W
Frekuenca: 50 Hz,60 Hz
Ngjyra: Argjend,Hiri
Tensioni i rrymës (V): 220 - 240 V


Produkte të ngjashme