Blej tani

status:

Rrojtës për Meshkuj Adler CR 2925, me Sistemin e Rrotullimit dhe Trimmer, Gri

Numri i produktit: ACN-300001334
Disponueshmëria:

5

Transporti:

FALAS

Brendi Adler

27 00

Përfshinë TVSH 18%

30,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

10 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Rrojtësi për meshkuj Adler CR 2925 është një pajisje e avancuar për rruajtje që ofron një përvojë të shkëlqyer rruajtjeje. Ky rrojtës vjen me një sistem rrotullues dhe një trimmer për përsosmëri maksimale. Ngjyra e tij është gri, duke i dhënë një pamje elegante dhe moderne.

Pajisja është e pajisur me një bateri të ricarikueshme që mund të ricarikohet plotësisht për vetëm 1 orë, duke ju lejuar të përdorni rrojtësin për një kohë të gjatë pa pasur nevojë për ricarikim të vazhdueshëm. Gjithashtu, ka një ekran LCD që tregon statusin e baterisë dhe të tjera informacione të dobishme.

Rrojtësi Adler CR 2925 është i pajisur me tre kokë/blades për një rruajtje më të afërt dhe më të qetë. Ai gjithashtu ka tregues LED për të lehtësuar përdorimin në kushte të ndryshme të ndriçimit.

Detajet
Kohëzgjatja e karikimit: 1 h,1.5 h
Lloji: Box
Lloji i ekranit: LCD
Ngjyra: Hiri,Hiri1
Përdorimi: Në të lagur,Në të thatë
Rezistente ndaj ujit: Po
Teknologjia e ekranit: LCD


Produkte të ngjashme