Blej tani

status:

Vluese uji Zwilling Pro, 1.5L, 1850W, argjend

Numri i produktit: ACN-300000496
Disponueshmëria:

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Zwilling

109 00

Përfshinë TVSH 18%

119,00 €
Ju kurseni: 10,00 €

8 %

Ky produkt nuk është më në dispozicion.
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Kazani me rregullim të temperaturës ofron 7 programe të ndryshme që mund të zgjidhen nëpërmjet stacionit të ekranit me prekje 360 gradë. Falë kësaj, ky kazan 1850 vat arrin gjithmonë temperaturën perfekte për përgatitjen e kafesë, çajit dhe madje edhe ushqimit për fëmijë. Falë funksionit të integruar të ujit të nxehtë, uji ruan temperaturën e dëshiruar deri në 30 minuta. Strehimi me dy mure, i izoluar termikisht e mban nxehtësinë brenda ndërsa është i freskët nga jashtë. Enë pa tela 1,5 l e bërë nga çelik inox është veçanërisht e lehtë për t'u kujdesur. Filtri i integruar kundër kalciumit, pjesërisht i bërë nga i njëjti çelik, garanton një shije veçanërisht të mirë.

Detajet
Fikja automatike: Po
Kapaciteti: 1.5 L
Materiali: Çelik,Çelik inox
Ngjyra: Argjend,E zezë
Pesha: 1.7 kg
Tensioni i rrymës (V): 220 - 240 V


Produkte të ngjashme