Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300000439
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi BOSCH

31 00

Përfshinë TVSH 18%

34,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

9 %

Koha e dorëzimit 6 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Ngrohje e shpejtë

Shijoni filxhanin tuaj të çajit sa herë të keni dëshirë. Vluesja 2400 W ngroh ujin shpejt dhe me lehtësi.


Treguesi i nivelit të ujit që lexohet lehtë

Shijoni komoditetin e mbushjes me sasinë e saktë të ujit që ju nevojitet. Treguesi i nivelit të ujit që lexohet lehtë është i dukshëm nga të dy anët e pajisjes.


Ruajtja e kabllos

Kablloja zë hapësirë, falë ndarjes së ruajtjes, gjatësia e saj mund të rregullohet në distancën e dëshiruar midis produktit dhe prizës së energjisë. Kablloja e rrymës mund të fshihet në bazën e vlueses, duke ju lejuar të mbani pajisjen në dollap.

Detajet
Energjia elektrike: 2400 W
Fikja automatike: Po
Frekuenca: 50 Hz,60 Hz
Gjatësia: 0.8 m
Kapaciteti i rezervuarit të ujit: 1.7 L
Materiali: Plastikë
Ngjyra: E kuqe
Tensioni i rrymës (V): 220 - 240 V
Lartësia: 285 mm


Produkte të ngjashme