Blej tani

status:

Numri i produktit: PCK-200000334
Disponueshmëria

2

Transporti:

FALAS

Furnitori: Front ICT
Brendi Sencor

98 00

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Kapaciteti i këtij ngrohësi është 1.5L. Ka dizajn elegant prej çeliku inox dhe është e bërë nga qelqi borosilikat me cilësi të lartë rezistente ndaj nxehtësisë. 

Posedon sitë çaji çeliku inox, kapak të palosshëm prej çeliku inox i patentuar, kontroll elektronik të temperaturës. 

Po ashtu ka sistem të trefishtë të sigurisë:

Mbrojtje nga mbinxehja kur ndizet pa ujë

Fikje automatike pas heqjes nga baza

Fikje automatike pasi të keni arritur pikën e vlimit

Specifikat:

Konsumi i energjisë: 1,500 W

Tensioni dhe frekuenca: 220–240 V, 50/60 Hz


Produkte të ngjashme