Blej tani

status:

Numri i produktit: PCK-200000039
Disponueshmëria

3

Transporti:

FALAS

Furnitori: Front ICT
Brendi Sencor

38 00

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Vluese uji Sencor SWK 7000WH, 1,7l


Kapaciteti 1.7 l

Konsumi i energjisë: 2200 W

Lidhës qendror 360 ° STRIX me bllokim të trefishtë të sigurisë

Material pa BPA (Bisphenol A)

Materiali Metal

Ngjyrë e bardhë

Garancioni: 2 vite

Treguesi i nivelit të ujit

Fundi i ngrohjes prej çeliku inox me spirale ngrohjeje

Bllokimi i kapakut të sigurisë në pozicion të mbyllur

Hapja automatike e kapakut

Lidhës qendror 360 ° STRIX me bllokim të trefishtë të sigurisë

Filtër i heqshëm i papastërtive dhe gëlqeres


Produkte të ngjashme