Blej tani

status:

Ngjyrë për flokë Loreal Casting, 360 Black Cherry 48 ml

Numri i produktit: YLL-200003132
Disponueshmëria:

1

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Special
Brendi

9 32

Përfshinë TVSH 18%

13,00 €
Ju kurseni: 3,68 €

28 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Formula kremoze mbulon në mënyrë optimale flokët e thinjur. Flokët bëhen më të bukur me një ngjyrë të pasur, me pamje natyrale, plot reflektime të qarta, me shkëlqim dhe shkëlqim të jashtëzakonshëm. Efekti i ngjyrosjes zgjatë deri në 28 larje. Arrini ngjyrë me pamje natyrale me tone të dukshme vezulluese duke përdorur Casting Crème Gloss. Formula e kremës pa amoniak përzien flokët e thinjura dhe ofron një erë të këndshme.