Blej tani

status:

Sprej për mbulimin e flokëve të thinjura Loreal Magic Retouch Goldbraun, 90 ml

Numri i produktit: YLL-200003122
Disponueshmëria:

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Special
Brendi

6 00

Përfshinë TVSH 18%

9,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

33 %

Ky produkt nuk është më në dispozicion.
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Loreal Magic Retouch është perfekt për të mbuluar rrënjët hiri. Me aplikimin e tij të shpejtë dhe të lehtë, mund të arrini një përfundim me pamje natyrale në vetëm pak minuta.


  • Shishe spërkatëse e përshtatshme për aplikim të lehtë
  • Ngjyra Goldbraun përzihet pa probleme me ngjyrën tuaj ekzistuese të flokëve
  • Formulë afatgjatë që qëndron deri në shampon tuaj të radhës
  • E shkëlqyeshme për prekjen e rrënjëve ose ripërtëritjen
  • Madhësia kompakte e bën atë të përsosur për prekje në lëvizje