Blej tani

status:

Serum për flokë Loreal Elvital Hydra Hyaluronic Moisture Plump, 150 ml

Numri i produktit: YLL-200002512
Disponueshmëria:

1

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Special
Brendi

7 90

Përfshinë TVSH 18%

10,00 €
Ju kurseni: 2,10 €

21 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Serumi është kundër majave të thata dhe të ndara si dhe i lë flokët tuaj të duken të shëndetshëm dhe me shkëlqim. Përveç kësaj, ka një efekt mbushjeje dhe i jep flokëve më shumë volum pa i yndyrosur dhe pa lënë mbetje.