Blej tani

status:

Numri i produktit: YLL-200002406
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Special
Brendi Moroccanoil

9 00

Përfshinë TVSH 18%

11,00 €
Ju kurseni: 2,00 €

18 %

Ky produkt nuk është më në dispozicion.
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Shampo riparuese Moroccanoil pastron skalpin e kokës dhe rigjeneron intensivisht flokët e dëmtuar nga ngjyrosja dhe trajtimet kimike ose stiluese.


  •      Flokët e dëmtuar të rigjeneruar
  •      Ofron forcimin dhe rindërtimin
  •      Hidraton dhe jep elasticitet
  •      Jep shkëlqim