Blej tani

status:

Epilator Panasonic ES-EL2A, 60 pinceta, e kaltër/e bardhë

Numri i produktit: YLL-200002259
Disponueshmëria:

1

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Special
Brendi Panasonic

65 00

Përfshinë TVSH 18%

77,00 €
Ju kurseni: 12,00 €

16 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Epilatori Panasonic ES-EL2A është një pajisje e avancuar për heqjen e qimeve, e cila vjen me 60 pinceta për një efikasitet maksimal. Ky produkt është i dizajnuar për të ofruar një përvojë të rehatshme dhe të shpejtë të depilimit. Me tre shpejtësi të ndryshme, përdoruesit kanë mundësinë të zgjedhin intensitetin e dëshiruar të trajtimit. Pajisja punon me një bateri Lithium-Ion që ofron deri në 30 minuta kohë pune me vetëm një orë kohë ngarkimi. Gjithashtu, epilatori është i pajisur me tregues LED që ndihmojnë në monitorimin e statusit të baterisë dhe shpejtësisë së zgjedhur. Me një dizajn të lehtë dhe kompakt, Panasonic ES-EL2A është ideal për përdorim në shtëpi ose gjatë udhëtimeve.