Blej tani

status:

Numri i produktit: YLL-200002228
Disponueshmëria

1

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Special
Brendi DEEPCOOL

14 00

Përfshinë TVSH 8%

17,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

18 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Ftohësi i procesorit DeepCool AG200 është një pjesë thelbësore për të mbajtur temperaturën e procesorit në nivele optimale. Ky produkt është i dizajnuar për të ofruar performancë të lartë ftohjeje falë dizajnit të tij me një ventilator dhe pesë tuba nxehtësie. Ngjyra e zi dhe materiali prej alumini i japin një pamje elegante dhe moderne. Me një diametër ventilatori prej 9.2 cm dhe një lidhës ventilatori 4-pin, ky ftohës është i përshtatshëm për vendosje mbi procesor dhe mbështetet nga soketat e procesorit LGA 1151 (Socket H4). Rotacioni maksimal i ventilatorit është 500 RPM, duke siguruar që të ofrojë një performancë të qetë dhe efikase.


Specifikat kryesore përfshijnë:


  • Diametri i ventilatorit: 9.2 cm
  • Numri i tubave të nxehtësisë: 5
  • Pesha: 304 g
  • Lloji i mbajtëses: Hidraulike